29, წლის თბილისი ავტო სახელოსნო ავტო–მოტო სერვისი დასუფთავება საჯარო სამსახური სხვა უსაფრთხოება/დაცვა 800 ლარი |  მაია კვარაცხელია
29, წლის ზუგდიდი გაყიდვები პრობლემური სესხების ექსპერტი საჯარო სამსახური სოფლის მეურნეობა 400 ლარი |
27, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია არასამთავრობო (NGO) კლიენტთა მომსახურება სხვა წარმოება/ოპერაციები 400 ლარი | | |
თამთა კიკვაძე
29, წლის ქუთაისი ადმინისტრაცია გაყიდვები დაზღვევა კლიენტთა მომსახურება საბანკო სამედიცინო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სტაჟიორი სხვა ტრენინგი/სწავლება შესყიდვები ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 350 ლარი |  Ekaterine Mikeladze
27, წლის თბილისი ადმინისტრაცია სასტუმრო/რესტორანი/კვება სტაჟიორი ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი 500 ლარი |  ბაჩუკი ყავილაშვილი
37, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ავტო სახელოსნო ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) დაზღვევა ენერგეტიკა კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი მედია სასტუმრო/რესტორანი/კვება სოფლის მეურნეობა სხვა ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა შესყიდვები ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 500 ლარი |