44, წლის თბილისი ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი 2000 ლარი | | |
37, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ენერგეტიკა ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი სასტუმრო/რესტორანი/კვება ტურიზმი 700 ლარი | |  ერეკლე ბიბილაშვილი
29, წლის თბილისი ადმინისტრაცია გაყიდვები დაზღვევა კრეატივი/დიზაინი მარკეტინგი საბანკო სასტუმრო/რესტორანი/კვება სხვა ტურიზმი ხელოვნება/კულტურა 600 ლარი |
|  ნუგზარი კელეპტრიშვილი
56, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება მედია საბანკო საზღვაო/პორტი საჯარო სამსახური ტურიზმი 1000 ლარი |  გიორგი გურეშიძე
31, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი ავტო სახელოსნო ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები განათლება გაყიდვები დაზღვევა დასუფთავება ენერგეტიკა თავის დამბანი ინფორმაციული ტექნოლოგიები იურიდიული კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი მედია მეცნიერება პრობლემური სესხების ექსპერტი საბანკო საზღვაო/პორტი საკონდიტრო/საცხობი სამედიცინო სამკერვალო სამშენებლო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სილამაზე/ესთეთიკური მედიცინა სოფლის მეურნეობა სტაჟიორი სხვა ტენდერი/კონკურსი ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა ფარმაცია შესყიდვები წარმოება/ოპერაციები ხელოვნება/კულტურა ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 750 ლარი |
Giorgi Yurua
32, წლის თბილისი ადმინისტრაცია ინფორმაციული ტექნოლოგიები საზღვაო/პორტი სოფლის მეურნეობა ტურიზმი ხელოვნება/კულტურა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 900 ლარი | | |