46, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები მედია საჯარო სამსახური ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი 1500 ლარი |
37, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები განათლება გაყიდვები დაზღვევა იურიდიული კლიენტთა მომსახურება მარკეტინგი საბანკო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სტაჟიორი ტენდერი/კონკურსი ტრენინგი/სწავლება შესყიდვები ხელოვნება/კულტურა 600 ლარი | |  ანა გუჯაბიძე
30, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია გაყიდვები ენერგეტიკა მეცნიერება სასტუმრო/რესტორანი/კვება სილამაზე/ესთეთიკური მედიცინა სოფლის მეურნეობა სხვა ტენდერი/კონკურსი ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა ფარმაცია ხელოვნება/კულტურა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 400 ლარი |
დავით გელოვანი
48, წლის თბილისი ადმინისტრაცია არასამთავრობო (NGO) დაზღვევა თავის დამბანი კლიენტთა მომსახურება საკონდიტრო/საცხობი სამკერვალო საჯარო სამსახური სტაჟიორი სხვა ტრენინგი/სწავლება წარმოება/ოპერაციები ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი 500 ლარი |  ნათია აბაშიძე
25, წლის თბილისი არასამთავრობო (NGO) განათლება კრეატივი/დიზაინი საკონდიტრო/საცხობი 400 ლარი |  ნინო ნებიერიძე
26, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სტაჟიორი სხვა 400 ლარი |