31, წლის თბილისი ავტო–მოტო სერვისი გაყიდვები ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი სხვა 250 ლარი | .jpg) გოჩა მარგიანი
31, წლის გარდაბანი გაყიდვები სამშენებლო სასტუმრო/რესტორანი/კვება სტაჟიორი სხვა 400 ლარი | |
42, წლის რუსთავი ადამიანური რესურსები ავტო–მოტო სერვისი გაყიდვები დასუფთავება კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი სასტუმრო/რესტორანი/კვება 1000 ლარი |  ლიზი ელისაშვილი
31, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია არასამთავრობო (NGO) გაყიდვები დაზღვევა კლიენტთა მომსახურება მარკეტინგი მედია სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სტაჟიორი სხვა ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი შესყიდვები წარმოება/ოპერაციები 250 ლარი |
| .jpg) ირმა გივრაძე
41, წლის ხულო ადამიანური რესურსები მეცნიერება საბანკო საჯარო სამსახური სხვა ტრენინგი/სწავლება წარმოება/ოპერაციები ხელოვნება/კულტურა 600 ლარი | |
| |  ნათია მამისაშვილი
31, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) გაყიდვები ინფორმაციული ტექნოლოგიები იურიდიული კლიენტთა მომსახურება მარკეტინგი მედია საჯარო სამსახური სტაჟიორი სხვა უსაფრთხოება/დაცვა შესყიდვები ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 300 ლარი |
|  გიორგი ქურციკიძე
42, წლის თერჯოლა TOP მენეჯმენტი ადმინისტრაცია არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები დაზღვევა ენერგეტიკა სამშენებლო სოფლის მეურნეობა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 0 ლარი |  ქეთი ჭაღალიძე
32, წლის ბათუმი ავიაცია/აეროპორტი გაყიდვები დაზღვევა ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი საბანკო საზღვაო/პორტი სტაჟიორი 400 ლარი |