30, წლის თბილისი სასტუმრო/რესტორანი/კვება ხელოვნება/კულტურა 600 ლარი |  ელენე ჩაჩანიძე
32, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება სტაჟიორი სხვა 300 ლარი |
29, წლის თბილისი ავიაცია/აეროპორტი გაყიდვები იურიდიული ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი საბანკო სასტუმრო/რესტორანი/კვება 400 ლარი |  ნიკა თეთრუაშვილი
31, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები გაყიდვები დაზღვევა დასუფთავება ენერგეტიკა ინფორმაციული ტექნოლოგიები იურიდიული კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი მედია მეცნიერება საბანკო საზღვაო/პორტი სამედიცინო სამშენებლო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სილამაზე/ესთეთიკური მედიცინა სოფლის მეურნეობა სტაჟიორი სხვა ტენდერი/კონკურსი ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა შესყიდვები წარმოება/ოპერაციები ხელოვნება/კულტურა ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 400 ლარი |
|  თეონა ბიბიჩაძე
39, წლის ქუთაისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია გაყიდვები დაზღვევა კლიენტთა მომსახურება მარკეტინგი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სტაჟიორი ტენდერი/კონკურსი ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი 300 ლარი | |