29, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადმინისტრაცია არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები გაყიდვები დასუფთავება მედია საბანკო საზღვაო/პორტი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სტაჟიორი სხვა შესყიდვები ხელოვნება/კულტურა 200 ლარი |  კოსტანტინე საფარიძე
35, წლის ბათუმი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი გაყიდვები მარკეტინგი სამშენებლო 500 ლარი | |
33, წლის ოზურგეთი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები გაყიდვები დაზღვევა დასუფთავება ენერგეტიკა ინფორმაციული ტექნოლოგიები იურიდიული კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი მედია მეცნიერება საბანკო საზღვაო/პორტი სამშენებლო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სოფლის მეურნეობა სტაჟიორი ტენდერი/კონკურსი ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა შესყიდვები ხელოვნება/კულტურა 500 ლარი |  ლიკა მაისურაძე
32, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი მედია სტაჟიორი სხვა ტურიზმი ხელოვნება/კულტურა 400 ლარი |
ბექა დოლაკიძე
47, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სხვა შესყიდვები 0 ლარი |  ივა ჯიქია
41, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადმინისტრაცია სასტუმრო/რესტორანი/კვება სილამაზე/ესთეთიკური მედიცინა ტურიზმი 1500 ლარი | |