39, წლის ბათუმი ავიაცია/აეროპორტი 100000 ლარი | |
28, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები არასამთავრობო (NGO) განათლება გაყიდვები დაზღვევა იურიდიული კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი საჯარო სამსახური სოფლის მეურნეობა სტაჟიორი ტრენინგი/სწავლება ხელოვნება/კულტურა 500 ლარი |  ნატა სადათიერაშვილი
29, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია არასამთავრობო (NGO) იურიდიული საჯარო სამსახური სტაჟიორი 0 ლარი |  მარიამ ხორავა
24, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები განათლება გაყიდვები კრეატივი/დიზაინი მარკეტინგი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სილამაზე/ესთეთიკური მედიცინა შესყიდვები 400 ლარი |
ნუცა მარტინენკო
24, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია მარკეტინგი სასტუმრო/რესტორანი/კვება სტაჟიორი სხვა ტურიზმი 0 ლარი | | |
მარიამი სომხიშვილი
29, წლის ახმეტა ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია განათლება დაზღვევა საჯარო სამსახური სტაჟიორი ტრენინგი/სწავლება წარმოება/ოპერაციები 350 ლარი |  დავით აბულაძე
40, წლის ქუთაისი ადმინისტრაცია არასამთავრობო (NGO) დასუფთავება სამშენებლო საჯარო სამსახური სოფლის მეურნეობა უსაფრთხოება/დაცვა ძიძა/მოვლა ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი 460 ლარი | |