27, წლის ხობი ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი ბუღალტერია/ფინანსები გაყიდვები ინფორმაციული ტექნოლოგიები იურიდიული საბანკო 800 ლარი | | |
32, წლის თბილისი სამედიცინო ფარმაცია ხელოვნება/კულტურა 1200 ლარი |  მალხაზი სტვილია
48, წლის თბილისი სამშენებლო სოფლის მეურნეობა წარმოება/ოპერაციები ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი 1000 ლარი |  Omari khurtsidze
29, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი ავტო სახელოსნო ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები განათლება გაყიდვები დაზღვევა დასუფთავება ენერგეტიკა ინფორმაციული ტექნოლოგიები იურიდიული კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი მედია საბანკო საზღვაო/პორტი საკონდიტრო/საცხობი სამედიცინო სამკერვალო სამშენებლო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სილამაზე/ესთეთიკური მედიცინა სოფლის მეურნეობა სტაჟიორი სხვა ტენდერი/კონკურსი ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა ფარმაცია შესყიდვები ძიძა/მოვლა წარმოება/ოპერაციები ხელოვნება/კულტურა ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 100 ლარი |