34, წლის თბილისი დაზღვევა სამედიცინო ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 600 ლარი | | |
31, წლის ბათუმი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავტო–მოტო სერვისი კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი მედია საზღვაო/პორტი სამშენებლო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი 800 ლარი | .jpg) უჩა ტუნაძე
31, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები განათლება გაყიდვები დაზღვევა კლიენტთა მომსახურება მედია პრობლემური სესხების ექსპერტი საბანკო საკონდიტრო/საცხობი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სტაჟიორი შესყიდვები ხელოვნება/კულტურა 400 ლარი |  თრონიკე ფიცხელაური
33, წლის თბილისი ადმინისტრაცია არასამთავრობო (NGO) იურიდიული საკონდიტრო/საცხობი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სტაჟიორი ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 600 ლარი |
მარი წიკლაური
33, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ბუღალტერია/ფინანსები დასუფთავება მარკეტინგი სოფლის მეურნეობა 40 ლარი |  ჯიმი დუმბაძე
28, წლის ბათუმი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავტო სახელოსნო ავტო–მოტო სერვისი ბუღალტერია/ფინანსები გაყიდვები დაზღვევა ენერგეტიკა კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი მედია პრობლემური სესხების ექსპერტი საბანკო საზღვაო/პორტი საკონდიტრო/საცხობი სამშენებლო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სოფლის მეურნეობა სტაჟიორი სხვა ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა შესყიდვები 300 ლარი |  მაია აბულაძე