24, წლის თბილისი თავის დამბანი კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი სასტუმრო/რესტორანი/კვება ხელოვნება/კულტურა 400 ლარი |
ნინო აბაზაშვილი
32, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება მარკეტინგი სამკერვალო სამშენებლო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სხვა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 500 ლარი | | |
|  გაგ ელეკტრიკი
43, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ენერგეტიკა კლიენტთა მომსახურება სამშენებლო საჯარო სამსახური უსაფრთხოება/დაცვა 3000 ლარი |  ნინი ხასაია
41, წლის თბილისი დასუფთავება თავის დამბანი კლიენტთა მომსახურება საკონდიტრო/საცხობი სასტუმრო/რესტორანი/კვება უსაფრთხოება/დაცვა 800 ლარი |
|  ზაზა მელაძე
28, წლის რუსთავი ადამიანური რესურსები ბუღალტერია/ფინანსები ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი მეცნიერება საბანკო საზღვაო/პორტი საკონდიტრო/საცხობი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური ტენდერი/კონკურსი ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა წარმოება/ოპერაციები ხელოვნება/კულტურა ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი 500 ლარი | |