34, წლის მარნეული ადმინისტრაცია გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება საჯარო სამსახური 350 ლარი | |
46, წლის ბათუმი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია გაყიდვები საბანკო საჯარო სამსახური ხელოვნება/კულტურა 350 ლარი |  თამარ ჩიტაძე
31, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი არასამთავრობო (NGO) გაყიდვები დაზღვევა ინფორმაციული ტექნოლოგიები კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი მედია მეცნიერება სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სხვა ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი წარმოება/ოპერაციები ხელოვნება/კულტურა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 300 ლარი | 3.jpg) ოთარი ყორჩიშვილი
33, წლის თბილისი გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება მარკეტინგი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური შესყიდვები 500 ლარი |
| 6.jpg) დიანა ბ
33, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ბუღალტერია/ფინანსები ინფორმაციული ტექნოლოგიები მარკეტინგი საბანკო სამედიცინო ტურიზმი ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 500 ლარი | |
შოთა სამხარაძე
31, წლის ლაგოდეხი TOP მენეჯმენტი ადმინისტრაცია ბუღალტერია/ფინანსები გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება მარკეტინგი საბანკო სასტუმრო/რესტორანი/კვება სტაჟიორი ტენდერი/კონკურსი ტურიზმი უსაფრთხოება/დაცვა წარმოება/ოპერაციები 250 ლარი | |  ნათია ვაშაკიზე