38, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია იურიდიული კლიენტთა მომსახურება საჯარო სამსახური 700 ლარი |
58, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია იურიდიული საჯარო სამსახური 800 ლარი |  მარიამ მამულაშვილი
32, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ავიაცია/აეროპორტი გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება სასტუმრო/რესტორანი/კვება 300 ლარი |  გელა გელაზონია
11, წლის თბილისი გაყიდვები ინფორმაციული ტექნოლოგიები კლიენტთა მომსახურება საბანკო სხვა ტურიზმი შესყიდვები 1000000000 ლარი |
ნინო შარაშენიძე
34, წლის თბილისი გაყიდვები დაზღვევა დასუფთავება კლიენტთა მომსახურება მარკეტინგი მედია სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სტაჟიორი სხვა ტრენინგი/სწავლება უსაფრთხოება/დაცვა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 300 ლარი |  ეთუნა კიკალიშვილი
35, წლის თბილისი გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება სასტუმრო/რესტორანი/კვება სილამაზე/ესთეთიკური მედიცინა სტაჟიორი ხელოვნება/კულტურა 300 ლარი | |
ა ბ
10, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) დაზღვევა კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სხვა ტურიზმი 350 ლარი |  თამრიკო გაზდელიანი