21, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი მარკეტინგი საბანკო ფარმაცია ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 600 ლარი |
53, წლის თბილისი ენერგეტიკა მეცნიერება წარმოება/ოპერაციები ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი 1000 ლარი | |  მარიამი მიხელიძე
24, წლის თბილისი განათლება იურიდიული მედია საკონდიტრო/საცხობი სასტუმრო/რესტორანი/კვება სტაჟიორი ტრენინგი/სწავლება ძიძა/მოვლა ხელოვნება/კულტურა 400 ლარი |
ნატა ახალაია
25, წლის თბილისი ადმინისტრაცია განათლება მარკეტინგი საბანკო საჯარო სამსახური ტრენინგი/სწავლება 500 ლარი | |  ქეთი ნოზაძე
26, წლის თბილისი განათლება გაყიდვები დაზღვევა კლიენტთა მომსახურება მეცნიერება საბანკო საჯარო სამსახური სტაჟიორი უსაფრთხოება/დაცვა წარმოება/ოპერაციები ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 550 ლარი |
| |  ვალერი ფაცაცია
35, წლის ჩხოროწყუ ავტო სახელოსნო ავტო–მოტო სერვისი კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი სამშენებლო სასტუმრო/რესტორანი/კვება სოფლის მეურნეობა სხვა უსაფრთხოება/დაცვა ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი 800 ლარი |
თამარ წულაია
31, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები განათლება გაყიდვები დაზღვევა ენერგეტიკა კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი მარკეტინგი საბანკო სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სილამაზე/ესთეთიკური მედიცინა სტაჟიორი ტენდერი/კონკურსი ტრენინგი/სწავლება ტურიზმი შესყიდვები წარმოება/ოპერაციები 800 ლარი |  მარიამ გორაძე
23, წლის თბილისი არასამთავრობო (NGO) გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი საკონდიტრო/საცხობი სასტუმრო/რესტორანი/კვება სტაჟიორი ტრენინგი/სწავლება ძიძა/მოვლა ხელოვნება/კულტურა 500 ლარი |  მარიამ შელია