43, წლის ბათუმი გაყიდვები კლიენტთა მომსახურება საკონდიტრო/საცხობი სამკერვალო სასტუმრო/რესტორანი/კვება სხვა 700 ლარი |  თინათინ ყიფშიძე
34, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია არასამთავრობო (NGO) დაზღვევა კლიენტთა მომსახურება კრეატივი/დიზაინი მედია პრობლემური სესხების ექსპერტი საბანკო სტაჟიორი ტურიზმი 500 ლარი |
ანზორი ჟორჟოლიანი
40, წლის ქუთაისი კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი სამშენებლო საჯარო სამსახური სოფლის მეურნეობა უსაფრთხოება/დაცვა 900 ლარი |  ანა ბიბილაშვილი
29, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია დაზღვევა იურიდიული მარკეტინგი პრობლემური სესხების ექსპერტი სხვა 0 ლარი |  Riuso Gurgenidze
28, წლის თბილისი ადამიანური რესურსები არასამთავრობო (NGO) განათლება დაზღვევა კლიენტთა მომსახურება სხვა ტრენინგი/სწავლება 300 ლარი |
ირაკლი ხიჯაკაძე
36, წლის ზესტაფონი TOP მენეჯმენტი ენერგეტიკა კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი სასტუმრო/რესტორანი/კვება საჯარო სამსახური სხვა უსაფრთხოება/დაცვა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 800 ლარი |  ილონა კვარაცხელია
33, წლის თბილისი TOP მენეჯმენტი ადამიანური რესურსები ადმინისტრაცია ავიაცია/აეროპორტი არასამთავრობო (NGO) ბუღალტერია/ფინანსები განათლება გაყიდვები დაზღვევა ინფორმაციული ტექნოლოგიები კლიენტთა მომსახურება მარკეტინგი მეცნიერება საბანკო საჯარო სამსახური სხვა ტენდერი/კონკურსი ტრენინგი/სწავლება შესყიდვები ხელოვნება/კულტურა ჯამრთელობა/უსაფრთხოება და გარემო 300 ლარი |  Vasili Gabelashvili
33, წლის ქუთაისი ავიაცია/აეროპორტი ავტო სახელოსნო ავტო–მოტო სერვისი არასამთავრობო (NGO) კლიენტთა მომსახურება ლოჯისტიკა/ტრანსპორტი საზღვაო/პორტი სამშენებლო სოფლის მეურნეობა უსაფრთხოება/დაცვა ხელოსანი/შეკეთება/მონტაჟი 700 ლარი |